Haber

AK Parti Lapseki ilçe Danışma Meclis toplantısı yapıldı

Çanakkale’nin Lapseki ilçesinde AK Parti Lapseki ilçe Başkanlığı Müracaat Meclis toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının Divan Başkanlığını AK Parti Çanakkale Vilayet Lideri Naim Makas yaptı.

AK Parti Lapseki ilçe Başkanlığı İstişare Meclis toplantısı öncesinde, AK Parti Vilayet Lideri Naim Makas, Lapseki Belediye Lideri Eyüp Yılmaz, AK Parti ilçe Bakanı Namık Ergin, Bayan Kolları Lideri Aynur Okutucu, Gençlik Kolları Lideri Birol Günal ve parti idare konseyi üyeleri ile birlikte ilçe merkezinde Cumartesi günleri kurulan halk pazarını gezerek pazarcı esnafıyla birlikte sohbet etti. Akabinde çarşı içindeki tarihi çınar altında vatandaşlarla çay içen AK Parti heyeti daha sonra belediye ek hizmet binasında, AK Parti Lapseki ilçe Başkanlığı Müşavere Meclis toplantısına geçti.

Basına kapalı gerçekleştirilen toplantının Divan Başkanlığını AK Parti Çanakkale Vilayet Lideri Naim Makas, Divan üyeliklerini ise Vilayet Bayan Kolları Lideri Hasret Karadayı, Vilayet Gençlik Kolları Lideri Alperen Uysal, Lapseki AK Parti İlçe Lideri Namık Ergin, Belediye Lideri Eyüp Yılmaz ve vilayet sekreteri Saime Avcılar yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Türkiye Yüzyılı vizyonuna dikkat çeken AK Parti İl Başkanı Naim Makas, “AK Parti ailesinin mensupları olarak Türkiye’mizin çeyrek asrına damga vurmuş takımlarımızla ve dünya başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile gurur duyuyoruz. AK takımlarımızla adım adım Çanakkale’yi dolaşıyor, tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. 2023 gayelerimiz doğrultusunda AK takımlar olarak tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Çalışma programlarımız içerisinde vilayet ve ilçe teşkilatlarımızla, müşavere ve istişare toplantılarımızı da gerçekleştiriyor, notlarımızı alıp, AK ailemize kazandırdığımız yeni üyelerimizin rozet takma merasimlerini gerçekleştiriyoruz” dedi. – ÇANAKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu