Haber

Hamza Dağ İzmir’de Taksicilerin Taleplerini Dinledi

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, seçim kampanyası kapsamında görüştüğü taksicilerin taleplerini dinleyerek, sorunları birlikte çözeceklerini belirtti.

Gaziemir ilçesinde devam eden ziyaretlerinde Gaziemir Abdullah Arda Meydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluşan Dağ, sohbet ederek taksicilerin talep ve beklentilerini dinledi.

Dağ, Adnan Menderes Havalimanı taksi durağında 50 taksiciyle buluşarak ulaşım sektörü temsilcileriyle görüş alışverişinde bulundu.

Taksiciler ise “Ankara, Altınyol ve Yeşillik caddelerindeki trafik sorunları, korsan taksiler, İzmir Şehir Hastanesi’ne giriş çıkış yapan taksiciler” ile ilgili sorunlarını anlattı.

AK Parti İlçe Başkanı İsmail Yaşadı ve İzmir Şoförler ve Otomobil Esnafları Odası Başkanı Celil Anık’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Dağ, şunları söyledi:

“Ankara, Altınyol ve Yeşillik caddelerindeki trafik sorunlarına karşı birlikte hareket edip çözüm üreteceğiz. İzmir’in kalbi olan bu caddelerdeki sıkışıklığı ortadan kaldıracak projelerimizi hayata geçireceğiz. Korsan taksilerle mücadele ediyoruz. Güvenli ve düzenli bir ulaşım için birlikte çalışacağız. İzmir Şehir Hastanesine giriş ve çıkıştaki zorlukları biliyoruz. Bu konuda sizinle birlikte çözüm üreteceğiz ve sorunları ortadan kaldıracağız. Taksicilerimiz siz oynayın Şehrimizin günlük yaşamında önemli bir yere sahip. Sizlerin refahı ve halkımızın konforu için çaba göstereceğimizden şüpheniz olmasın. Hep birlikte, “İzmir’i daha yaşanabilir, ulaşılabilir kılacak adımları atacağız. Güzel İzmir’imizi hep birlikte daha da ilerilere taşıyacağımıza olan inancımız tamdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu